Ons Presidium

Scriptoren - Nicolas Terrie

Email: Nicolas.Terrie@UGent.be

Scriptoren - Daan Vernieuwe

Email: Daan.vernieuwe@UGent.be

Reis - Iben Bollaert

Email: Iben.Bollaert@UGent.be

17952548_737128933113555_406444828419579

Preses - Gijs Lochten

Email: gijs.kmf@hotmail.com

Vice-Preses - Jeroen Bruggeman

Email: jeroenbruggemanwerk@gmail.Com

Penningmeester - Matilde Bruneel

Email: Matilde.Bruneel@UGent.be

Secretaris - Seppe De Schepper

Email: Seppe.DeSchepper@UGent.be

145889454_245893296992605_34596257283943
92580755_3676010379107920_62581070220555
146056949_732844237635814_59413954051584

PR - Lisa Vandenbergh

Email: Lisa.Vandebergh@UGent.be

146212220_126011172658407_6596508456840290012_n_edited.jpg
146091521_742170626727159_24526133019541

Event - Antonino Landolina

Email: Antonino.Landolina@UGent.be

Studie - Cléis Perez Herrero

Email: Cleis.PerezHerrero@UGent.be

IMG-20200727-WA0001.jpg
101148635_3292680810756572_4554321219746

Cultuur - Imane Ghislaine

Email: Imane.Karroumi@UGent.be

Debat/ lezingen - Dries Van De Velde

Email: danvdvel.VandeVelde@UGent.be

61121055_556466334880195_450207428262022
132430031_725168045104905_83303356049160

Web - Alann Hollevoet

Email: Alannhollevoet@gmail.com

Sport - Safa Gözet

Email: Muhammet.Gozet@UGent.be

85012346_228518471501861_157917645731633
146318226_2828866470768143_4343454107305
154472771_794706547818639_59798279851972
44987597_1020248724814853_58955106916279

Scriptoren - Fien Van Hauwermeiren

Email: Fien.vanhauwermeiren@ugent.be

Reis - Kobe Bemelmans

Email: Kobe.Bemelmans@UGent.be

88363647_2438258869818295_44724764088530

Feest- Kai De Cock

Email: Kai.DeCock@UGent.be

86695910_2671561472963122_19124857579398
118311429_3541062455904782_5826303999133

Koffie Preses - Tibby Meseure

Email: Tibby.Meseure@UGent.be

95917624_10219670575946999_2729911200799