Presidium 2021-2022

Scriptoren - Benjamin Zonnekeyn
Email: benjamin.zonnekeyn@ugent.be

Scriptoren - Cato Andriessen
Email: cato.andriessen@ugent.be

IMG_2390.jpg

Vaste medewerker - Dries Van de Velde
Email: danvdvel.vandevelde@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145801_edited.jpg

Vaste medewerker - Kilian Soubry
Email: kilian.soubry@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145836.png

Vaste medewerker - Chiara Claessens
Email: chiara.claessens@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145126.png

Redactie - Bob Jacobs
Email: bob.jacobs@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145735.png

Schoolwerking - Lotte Christiaens
Email: lotte.christiaens@ugent.be

afbeelding_2021-09-26_130228.png

Vaste medewerker - Fauve Ghyselinck
Email: fauve.ghyselinck@ugent.be

Koffiepreses - Jeroen Bruggeman

afbeelding_2021-10-20_145859.png

Reis & Natuur - Hannah Engelen
Email: hannah.engelen@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145450_edited.jpg

Praeses - Antonino Landolina
Email: antonino.landolina@ugent.be

Vice-Praeses - Seppe De Schepper
Email: seppe.deschepper@ugent.be

Penningmeester - Alann Hollevoet
Email: alann.hollevoet@ugent.be

Secretaris - Matilde Bruneel
Email: matilde.bruneel@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_144728.png
afbeelding_2021-10-20_144752.png
afbeelding_2021-10-20_144817.png

PR - Ilissa Vervecken
Email: ilissa.vervecken@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_144839.png
afbeelding_2021-09-26_130432.png

Event & Feest - Lander Demonie
Email: lander.demonie@ugent.be

Event & Feest - Pepijn Daenekynt
Email: pepijn.daenekynt@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145043.png
afbeelding_2021-10-20_145105.png

Cultuur - Alexandra Baars
Email: alexandra.baars@ugent.be

Debat & Lezingen + redactie - Nicolas Terrie
Email: nicolas.terrie@ugent.be

afbeelding_2021-11-04_174402_edited.jpg
afbeelding_2021-10-20_145221.png

Web - Gijs Lochten
Email: gijs.lochten@ugent.be

Sport - Warre Thevelin
Email: warre.thevelin@ugent.be

WhatsApp Image 2021-08-30 at 11.57.33.jpeg
afbeelding_2021-10-20_145247.png
afbeelding_2021-10-20_145354.png
afbeelding_2021-10-20_145416.png

Mentaal Welzijn - Gilles Vande Velde
Email: gmauvdve.VandeVelde@ugent.be

Bemiddeling - Roxane Cailliau 
Email: roxane.cailliau@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145513.png

Studie - Mia Hazel Allard
Email: miahazel.allard@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145539.png
afbeelding_2021-09-20_143209.png

Redactie - Nicolas Calfas
Email: nicolas.calfas@ugent.be

Redactie - Henrik Van den Berghe
Email: Henrik.VandenBerghe@ugent.be

afbeelding_2021-10-20_145618_edited.jpg