DSC00804.jpg

Praeses - Lander Demonie (hij/hem)
Email: lander.demonie@ugent.be

Vice-Praeses - Nicolas Calfas (hij/hem)
Email: nicolas.calfas@ugent.be

Penningmeester - Alann Hollevoet (hij/hem)
Email: alann.hollevoet@ugent.be

639D210B-A520-4874-B32B-18AEF0AFC49A.DSC00764.jpeg

Secretaris - Roxane Cailliau (zij/haar)
Email: roxane.cailliau@ugent.be

_DSC0206.jpg

Debat & Lezingen - Edouard Descheemaeker (hij/hem)
Email: edouard.descheemaeker@ugent.be 

IMG_9280.PNG

Debat & Lezingen - Morris Bogemans (hij/hem)
Email: morris.bogemans@ugent.be

IMG_9281.JPG

Cultuur - Mira Janssens (zij/haar)
Email: mira.janssens@ugent.be

IMG_9292.PNG

Scriptor - Benjamin Zonnekeyn (hij/hem)
Email: Benjamin.Zonnekeyn@UGent.be

Scriptor - Eline Van Herreweghe (zij/haar)
Email: eline.vanherreweghe@ugent.be

IMG_9294.JPG

Feest & event - Alexandra Moyaert (zij/haar)
Email: Alexandra.Moyaert@UGent.be

Feest & event - Alanis Aerts (zij/haar)
Email: alanis.aerts@ugent.be

IMG_9295.JPG

Sport - Rune Bernkens (hij/hem)
Email: rune.bernkens@Ugent.be

Natuur - Bram Cortens (hij/hem)
Email: bram.cortens@ugent.be

EDF668AD-3E94-4A3E-91B9-4B0E757E5B1A.JPG

Web - Vibe Crutelle (zij/haar)
Email: vibe.crutelle@ugent.be

IMG_9319.JPG

Interne PR - Julia-Faith Rutges (zij/haar)
Email: julia-faith@rutges.be

IMG_9320.JPG

Externe PR - Femmi Graré (zij/haar)
Email: Femmi.Grare@UGent.be

Studie - Loïc Soetaert (hij/hem)
Email: loic.soetaert@ugent.be

IMG_9322.JPG

Redactie - Gijs Lochten (hij/hem)
Email: gijs.lochten@UGent.be

Redactie - Henrik Van den Berghe
Email: Henrik.VandenBerghe@UGent.be

IMG_9324.jpg

Mentaal welzijn - Fauve Ghyselinck (zij/haar)
Email: Fauve.Ghyselinck@ugent.be

_DSC0084.jpg

Mentaal welzijn - Pepijn Daenekynt (hij/hem)
Email: Pepijn.Daenekynt@ugent.be

Vaste medewerker - Ouail Arif (hij/hem)
Email: ouail.arif@ugent.be

_DSC0201.jpg

Reis/redactie - Raf Van Riet (hij/hem)
Email: raf.vanriet@ugent.be

Koffiemedewerker (koeken) - Seppe De Schepper (hij/hem)
Email: Seppe.Deschepper@ugent.be

Presidium 2022-2023